Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heta Martohet Per Se Dyti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[30-06-2012]
Ej mos u cudisni shume por keto gjera ndodhin. Qe Gerta Heta, kengetarja e prezantuesja e njohur eshte martuar per se dyti, e kete veprim e ka bere dje ne mbremje, kjo eshte me se e sigurt, por fakti eshte se po martohet me te njejtin burre qe nje vit e gjysme me pare vuri kurore ne Tirane, futbollistin Matko Djarmati. Por kjo dasme eshte ndryshe, sepse ndodhi ne Rijeka te Kroacise, aty ku ka lindur e ku eshte rritur bashkeshorti i saj, aty ku ka familjen e miqte. Plani per dasme kroate ka qene peng i ciftit qe tashme kane dhe nje vajze bukuroshe, Lunen 14 muajsh, peng te cilin e hoqen dje pas nje ceremonie fantastike buze detit.
 (bluetooth)Komente 0