Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heta - Me Ngjan Sikur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me ngjan sikur vazhdon
te jesh ketu me mua pergjithmon
kjo dashuri e bukur
tashme nuk ekziston (2x)

Qe kur ti s'je me
vetmine une dashuroj
i lutem zotit dy fjale te dergoj serisht
c'do dite me shoqerojne
kujtimet qe lam pas
c'do cast te kohes
jetoj me to jetoj

Me ngjan sikur vazhdon
te jesh ketu me mua pergjithmone
kjo dashuri e bukur
tashme nuk ekziston (4x)
Gerta Heta
Publikimi: 19/11/2005
Festivali: Nota Fest 2005


Gerta Heta - Me Ngjan Sikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ngjan Sikur".
3. Video është e këngës "Me Ngjan Sikur", por nuk këndohet nga Gerta Heta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente 0