Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gerta Heta - Kerkome  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2006

Komente

Asnjë Koment

01/09/2006

2006-08-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kerkome" kënduar nga Gerta Heta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet