A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ah Kjo Jet

Po kerkoj drit te ndriçoj jeten
Sepse errsira e ka mbulu ..
Besa e rrespekti jan shkrumbu
Pabesia dhe paragjykimi i Ka
zevendesu ...

Drejtesia po humbet perball genjeshtres
E dashnia mposhtet nga urrejtja
Besnikria humbet perball tradhetis
Vetem e drejta e zotit fiton perball djallzis .....

G.hilacukaj

- poezi nga Gerti Hilacukaj


- Poezia u dërgua nga Gerti Hilacukaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018