Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerti Hyka - Moj Raki Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Moj raki e shkrete cna je bere vese
Te zeme ne darke te leme ne mengjese

Pasi pijme te paren pak si me siklete
E dyta e trrete e katrra shkon vete

I zoti lokalit po na rri menduar
Se sna jrp te pijme o me te shenuar

Refreni
Moj raki moj raki bubu nga ke dale ti
Nga llullani nga kazani
Ma do shpirti ma do xhani
Moj raki moj raki bubu nga ke dale ti
Nga llullani nga kazani
Ne stamboll te vajti nami


Ky tekst u dërgua nga GERTI HYKAGerti Hyka
Publikimi: 13/01/2010
Video Produksioni: Shqipja Master


Gerti Hyka - Moj Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Raki".
3. Video është e këngës "Moj Raki", por nuk këndohet nga Gerti Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerti Hyka:


Komente 0