Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto Geasy - Zhytem (Je T'aime) (Feat. Majk)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  99

GHETTO GEASY - Refren:
Thujëm mu zhytem my
Thujëm mu zhytem my baby
2x
Unë të du, them zhytem my
Thujëm mu zhytem my baby
2x

GHETTO GEASY - Verse 1:
Se pa mu kërkun nuk je je
Se veç për mu ti je je
Veç mu m'ngatrru ti je je
Për me shkatrru ti je je
Sa keq ti mu nuk ëm njeh je
Shum mirë e di ti kush je je
Se pa mu vari k*** je
Baby ty veç i manin je je je jei
Aj, aj, mami a po vjen me mu?
Thujëm du, ajde, ajde, thujëm du
Aj, aj, mami a po vjen me mu?
Thujëm du, thujëm du

GHETTO GEASY - Refren:
Thujëm mu zhytem my
Thujëm mu zhytem my baby
2x
Unë të du, them zhytem my
Thujëm mu zhytem my baby
2x

MAJK - Verse 2:
S'ka lidhje sham a përlam
I kujt o faji na nuk ndam
N'fund t'fundit une ty nuk kam nga t'çoj
Me ty çona, me ty bi
Me ty haj e me ty pi
Lem t'jepi veç pak dashni e t'ledhatoj
Ej
Se ta fala zemrën, babe
Po mos harro që muna me t'harru dhe shpejt
E nëse don me m'pas ti afër teje
Jepma nji dashni ose dashnin ti leje
Zhytem,zhytem
Zhytem,zhytem
O do të t'thom të dua
Zhytem,zhytem
Zhytem,zhytem
Jom bo për ty, je bo për mua
Mua, mua
Zhytem,zhytem,unë të dua
Dua,dua
Lëm pak t’jepi dashni

GHETTO GEASY - Refren:
Thujëm mu zhytem my
Thujëm mu zhytem my baby
2x
Unë të du, them zhytem my
Thujëm mu zhytem my baby
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Getoar Selimi
Featuring: Majk
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/06/2020
Muzika: Getoar Selimi & Alandy
Teksti: Getoar Selimi & Majk
Orkestrimi: BigDeal Records
Video Produksioni: Entermedia
Executive Producer: Getoar Selimi


Ghetto Geasy - Zhytem (Je T'aime)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhytem (Je T'aime)".
3. Video është e këngës "Zhytem (Je T'aime)", por nuk këndohet nga Ghetto Geasy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

43
35
17
20
24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Getoar Selimi:


Komente 0