Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Nika - Do Këndoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

o sa bukuri ka tufa sa lazem bien bagetia bien porsi fletet ne toke viseve te mija
ref.

do kendoj bagetine qe e mbani dhe ushqeni o vendit e bekuara me defreni
ref.

o tek buron uji ftoft edhe fryn veriu ne vere qelin lulet me gaz plot me bukuri me ere.
ref.

do kendoj bagetine qe e mbani dhe ushqeni o vendit e bekuara me defreni.
ref.Nuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Nika
Publikimi: 23/02/2016


Gezim Nika - Do Këndoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Këndoj".
3. Video është e këngës "Do Këndoj", por nuk këndohet nga Gezim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Nika:


Komente 0