Gezim Pepa
Gezim Pepa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Gezim Pepa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 26 Gusht 2021, Gezim Pepa publikon videoklipin "Malli I Pukjanit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0