Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Zefi - Dashuria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Kur une jam pa ty
Si leter mbi zjarr
Nje zemer e vdekur
Ne trupin e gjall

Kur une jam pa ty
S'ka kuptim as jeta
Ne ket bote te rrejshme
Ti je e verteta

Ref:
Njemije her prej fillimi
Jeten me ma kthy
Njemije her fjalt e shpirtit
Do ti them veç ty

Merri dhimbjet e ksaj bote
Bashkoj n'zemren time
I sheroj kur te kam ty
Dashuria ime

Kur une jam pa ty
S'jetoj as nuk vdes
Deri n'frymen e fundit
Kthimin tend e pres

Kur une jam pa ty
S'ka kuptim as jeta
Ne ket bote te rrejshme
Ti je e verteta

Ref:
Njemije her prej fillimi
Jeten me ma kthy
Njemije her fjalet e shpirtit
Do ti them veç ty

Merri dhimbjet e ksaj bote
Bashkoj n'zemren time
I sheroj kur te kam ty
Dashuria imeNuk kemi video për këtë këngë.


Gezim Zefi
Publikimi: 17/05/2017


Gezim Zefi - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Gezim Zefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Zefi:


Komente 0