A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gezim Zefi - Zemra Jote  (Feat. Mulah Mike)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2018

2018-07-10T07:57:38


It's a long time that we try finding the lyrics to "Zemra Jote" sung by Gezim Zefi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gezim Zefi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Adelina Berisha. We wish that's the lyrics you are looking for:

Pse se Pranon qe per ty jam gjithshka
ty pika t`bjen veq nje dit mos me mPa
buzet e mia pa i puth njeher vet me ke than
qe as gjumi nuk t merr..
Zemra jote e ka veq nje fat qe s`esht pran
meje nuk jeton shum gjat.
Zemra jote e ka veq nje fat qe s`esht pran meje nuk jeton shum gjat..
Pse se pranon qe po digjesh i gjall
pa lejen time as frym S`guxon me marr
vetem nje dit nese nuk me therret
jam shum e bindur qe vet me vete flet
Zemra jote e ka veq nje fat qe s`esht pran meje nuk jeton shum gjat ...
refx2.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019