A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

A E Sheh Getinjo Si Konkurrentë Mozzikun?!


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[17-10-2015]
Reperi Getinjo tashmë është në përfundim të përgatitjeve të tij të këngës “Lavire” e cila pritet të lansohet së shpejti.

Në një intervistë për Tribuna Channel, Getinjo ka folur edhe për marrdhënien me vëllaun e tij Mozzik.
“Ne jemi vëllezër dhe s’ka dashni ma të madhe sesa për vëllaun. Jemi të dyt të gëzuar që jemi të dytë në të njëjtin lami. Muzika është e vogël për me i prishë raportet me vëlla”, ka thwnw Getinjo transmeton indeksonline.

Ndër të tjera gjatë kësaj interviste, Getinjo ka folur edhe për tatuazhet dhe kuptimin e tyre.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018