A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bëhet Publikimi I Këngës “Monster” Nga Getinjo Dhe Babyg


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
[18-03-2016]
Reperi i njohur Getinjo ka kohë që ka paralajmëruar ardhjen e projektit të tij më të ri muzikor, këngën e re me titull "Monster" e cila kësaj radhe vjen në bashkpunim me një artiste të re Babygee.

Kënga është rnb, e ndërsa është punuar nga pjestarët e tjerë të On Records, Zzap & Chris. Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Getinjo.

Videoklipi është realizuar në Prizren nga produksioni XL Pro Videolux, e ndërsa në klip shfaqet edhe valltarja e njohur Jeammy Blessed.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Getinjo - Monster (Feat.Baby G) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018