A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ghetto Sjell Këngën “Qëllimi”


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
[24-03-2012]
Është e premte mbrëma dhe është premierë. Reperi i ri nga Ferizaji, Ghetto, ka lansuar këngën më të re "Qëllimi", e cila menjëherë ka marrë vlerësime pozitive.
Kënga "Qëllimi" është nderim për reperin e ‘labelit' TBA, Unikkatil, që mund të vërehet qartë nëse e dëgjoni këngën, ndërsa kjo nuk mund të konsiderohet aq rastësi pasi të dy reperët i përkasin pothuajse të të njëjtit stil.

Ghetto për Telegrafin ka thënë se ai nuk e ka ndërmend të ndalet, do të vazhdojë derisa të arrijë majat e repit shqiptar dhe nuk mohoi e as nuk pohoi realizimin e një bashkëpunimi me atë që konsiderohet reperi më i mirë i të gjitha kohërave në trojet shqiptare, Unikkatilin.
 (Telegrafi)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018