A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ghetto, Ne Bashkepunim Me Astro Sjell “Baby”


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
[20-06-2012]
Reperi nga Ferizaji, Ghetto, ka lansuar këngën e re "Baby" në bashkëpunim me Astron.
Nga titulli mund të kuptojmë se kemi të bëjmë me një këngë dashurie, e cila sikur nga askush tjetër vihet në pah nga reperi i ri, i cili vazhdimisht po ngritet në piedestalin e potencialit të tij.

Nuk dihet ende nëse kënga do të ketë videoklip, por një gjë është e sigurtë – kënga të cilën mund ta dëgjoni më poshtë premton të bëhet një hit.
 (Telegrafi)

      Ghetto - Baby (Feat.Astro) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018