A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Getinjo, 2 Fjalë Për Klipin “Kaos”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12
[10-10-2013]
Reperi i ri nga Ferizaji, Getoar Aliu, ka publikuar këngën e tij të re me videoklip të titulluar “Kaos”.

Kënga është një ngjarje e vërtetë, një rrëfim i reperit për një ngjarje që i ka ndodhur atij gjatë një udhëtimi ilegal ku edhe ishte futur prapa grilave.Kënga është punuar nga Shkumbim Nebihu dhe vet reperi, kurse videoklipin e ka realizuar Image Production.

Reperi gjatë karrierës së tij ka ndërruar disa emra, por në projekt ai rrëfen se emri Getinjo është emri i tij definitiv artistik edhe pse njihet ndryshe edhe si Young Ghetto dhe Ghetto.
 (Telegrafi)

      Getinjo - Kaos [Teksti dhe Klipi]
teksteshqip.com © 2007 - 2018