A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Getinjo - Helem

Teksti i këngës:

Yeah, yeah
Bang, alo kush o ntelefon
alo alo alo alo nuk pe di ku jom
hala hala hala hala, mu stu ma ni per kerkon
hala hala hala hala per juve jom nxan
shimi shimi yeah zemer a pom njeh
q*mi q*mi nanes i njejti sikur dje
mnmnmn than o droga ma e re
e kini ngre e kini ngre

Na, kerkon spe shoh permi
i am a monster krejt tu i perbi
i a fuckta krejt tu i ci
emrin ma din si numrin e policis

REF. x2
Nina nina nana ju ka nxan gjumi
Nina nina nana me mu T'hup zumi.

REF. x2
Habibi tell em qe per kta jom helem
habibi tell em se per kta jom zjerem hey...

Du me perqaf qata qe me pun tem o tu marr
shum flm shum shum flm
fjalt e juve mbajn me dit qe jom nje
e nese du me ta lodh trunin
yeah ta nxa pussyin
e lagi njejt sikur dushi
guhen kur e qes ju dridhet trupi

Sa her boj be boj be nthob tane
un jom dhip nane
ajo e papane
sa her boj be boj be nthob tane
uj jom dhip nane
ajo e papane

Sa i mir je ti sa i mir je ti
syni mthot sa her qe e preki
sa i mir je ti sa i mir je ti
syni mthot sa her qe e regjii aaa.

REF. x2
Habibi tell em qe per kta jom helem
habibi tell em qe per kta jom zjerem

REF. x2
Habibi tell em qe per kta jom helem
habibi tell em qe per kta jom zjerem hey.

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019