Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ghetto - Im Rich

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Im Rich".
3. Video është e këngës "Im Rich", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Im Rich  (Feat. Diiq)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/09/2010

2010-09-26T13:39:03+00:00DIIQ :
rruges kur kaLoj krejt um kqyrin po un si shoh ..
Femnat thoojjn qe m'Kan haver po BesOj se nuK pi njoH..
(HEJ)
nuk jom ma i miri po thjesht tjert si un sun BOhen
nese une oren e kom keq ti munesh me ndrru KOhen
na na dridhet trupi zemer kur um niheT zoni
thu poM peLqen e Len .. si dikon teLefooni
iii you .. Ghettou .. naj diin emrin teton
jjena njo ne nje miLiion pozita jjOn shum daLLOnn
(HEJ) ..
...
GHETTO :
yeap yeap yeap yeap n'FERIZAJ kkejt i kena na
yeap yeap yeap yeap n'HOLAND kkejt i kena na
jjena weq 2 na kkejt kkejt i kena na
munohu sa dush apett sun e bbOn si na na ..
jjena weq 2 na kkejt kkejt i kena na
munohu sa dush apett sun e bbOn si na na ..
...
DIIQ :
n'PUB um shohin ma bbOjjn a je ti mbretti hejj
PO .. PO un jjam amo s'pot njoH kaLLzom kush jje ti ti
se kkOm zakOn me ffoL .. seniin po ti a ma jjep
PO ose JO thujje mos mi majj syt n'xhep (n'xhep)
se jjena RICH mann i kkena kkejt kkejt mann
... spe kuptoj ... :(:(
okejj banuni gatti GHetto and DII-kjju
weni jjem o ma i miri s'ka newoj me ta vertetu ..
...
GHETTO :
yeap yeap yeap yeap n'FERIZAJ kkejt i kena na
yeap yeap yeap yeap n'HOLAND kkejt i kena na
jjena weq 2 na kkejt kkejt i kena na
munohu sa dush apett sun e bbOn si na na ..
jjena weq 2 na kkejt kkejt i kena na
munohu sa dush apett sun e bbOn si na na ..
...
ookejj gjumani Rabiin knejj
FERIZAJ-HOLAND we goot a lot of weed
ajjde a pe dOn ni qannT
RAP RAP (RAP) RAP na bbOjna RAP RAP ..
n'wenin teem jan me mu
reperat tjer kejjjt BACK-BACK ...
kur o ffjaLa per KESH hajdde t'THoom diqka n'wesh
na jjena t'par BABES `.. kshtu qy qy qy qy qy mos ma tesh..
ti ti ti ti ajjdeni krejt n'wen tem..
e e e e e sheH kush ma t'miren e nxeenn ...
...
GHETTO :
yeap yeap yeap yeap n'FERIZAJ kkejt i kena na
yeap yeap yeap yeap n'HOLAND kkejt i kena na
jjena weq 2 na kkejt kkejt i kena na
munohu sa dush apett sun e bbOn si na na ..
jjena weq 2 na kkejt kkejt i kena na
munohu sa dush apett sun e bbOn si na na ..


Ky tekst u dërgua nga Artta R. Ronaldo ..   Anhela
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet