Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Dallimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallimi".
3. Video është e këngës "Dallimi", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Dallimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

13/10/2011

2011-10-13T15:36:02+00:00yeep saher hi e trullavi beaten
fjala jem t`shtin fell si me ngreh ti vijenn
arsya pse hinas`eshte perinati t`kerkujt
e pash qe o lojhajt thash t`hi me lujt
nuk jom hi krejt mi mujtpo jom hi kejt mi shujt
ata qe jon kunder meje bessom duhen mu rujt
se njerzt qe ma kan hatrinkon dush per mu e kapin
geti ka dashni per krejt ata qe respektin ja japin
spo du me thon qe jom gangstapo nime jom rrit n`rrug
dhipabarimangupajeta jem kejt llug
qeshtu jom msu me jetuqato smuna me ndrru
ti smunesh mem kuptuedhe pse e kem t`njejten gjuh
se direkti jem nime t`prekmenimet ti jek
ski me pas qa mem vetti pa comment je met
se boll kom hektu e nal veten mos tu shkru
man fund explodova unajde shtyjuu me muuuu :)

Refreni:2x

Une jom largpo menoj prej krejtve
jom ma ndrysh eh dallona prej tjerve
qellimi jem mi bo krejt ka veti
mem permen krejtedhe masi t`deki

kush o pidhnone ktujo sem intereson
skom problem me kerkonpo nese don ajde bon
i pranoj tona sfidatse moti mu kan shkym dritat
moti i qi dhipatqato shpesh boj tripa
se une knoj qa tem qohete knoj qka jetohet
qfardush stili mi hiprap e jemja dallohet
e pash 1 yll nalt ma bojke ajde en venin tem
i thash prit veq pakse hala skom bo sen
jo hala un se meritoj piken ma t`nalten...
po qa me bo qe njerzt mas meje po qarten..
nuk deshta kaq shpejt me ec me dal en drit
zoti mfali tipqe shumica me pas per mu dashni
une punoj me vetenjo se lo veten anash
smirrna me kerkonqato suksesin e bona
edhe nese mu qi nona per do seneska lidhje
per me zgjedh problemebessom kom shum prirjee HAH


Ky tekst u dërgua nga  blerttaaaa
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet