Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Rapper Till I Die Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

jeje kesaj here po ta them cat fjal se jena otr e kurrkush sun na nal se ne ti thujm turinjt per cat fjal kundra nesh se me ne nuk ka fjal nuk ka fjal se me mu edhe altin nuk ka fjal se jena otr e kurrkush sun na nal kurkush sun na nal e kurrkush sun na nal hej madhe faker ju kujdesni me cat fjal kujdesni me cat fjal se kurrkush sun na nal kurrkush sun na nal e kurrkush sun na nal.


Ky tekst u dërgua nga Jurgen Gengsta Otr


Nuk kemi video për këtë këngë.


Getinjo
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Ghetto - Rapper Till I Die
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rapper Till I Die".
3. Video është e këngës "Rapper Till I Die", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Getinjo:


Komente 0