Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ghetto - Put It Down


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2012

2012-05-15T19:05:16


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Put It Down" kënduar nga Ghetto.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...