Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Let Me Love U

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let Me Love U".
3. Video është e këngës "Let Me Love U", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Let Me Love U  (Feat. Yetmir)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Komente

Asnjë Koment

27/06/2012

2012-06-27T21:38:23+00:00Ghetto:
EYO koha ec,kujtimet mesin mbrappa,du mee ec me kohen po sun po qes hapa po du me pas ngat femnen qe ekom pas pernat,po du me dashr shum,mos me pas veq per shtrat,edi jom djal i rruges ky ke fati Jem,po skom qare pa ja fal dikujt zemeren tem noshta krejt senet iboj po prap jom djal i mir sekom kerrin e shtrejt amo shpirtin sekom t`Lir, nashta qdo deshir asaj smuna mja plotsu dhurata ma e mir per to ,ko me kon fjala TDDDUU, Nuk jon krejt njejt me mu lirisht munesh mem Besuu,rrugoa osht arsyja e vetme qe muna me dashuru se mbretnesha jem kko me kon femna jem nona e fmive t`mi kom me kon gruja jem edi qe ski me kon pishmon asnihere per sen jo ski me pas arsye mem Neem bejjbb.
Refreni:2x
GOT TO LOVE YYAA...COME TONight po du mi pas me ty puntt ma nicee
let me love yaa edi qe bon
ti je personi i vetem qe vertet um don

Uu bo boll mo tu hesht,ndjenjat duhet mi desh pe sho qe boll u bo gjith me zor tu kesh gjithmon therrat e mdhaja t`ngulta en zemer,jo kuurr memorja jem se harron at emer,edi qe niher mir kur e nin zonin tem nkongen tem rreshtat e mir per ty me ren me dasht shkruj romaan,oer ty bona romantik,-ttik,tnalet zemra as ora mo sbon tikk,sejom ka i thom fjalt me ren tu i qel plagt po hapen edhe tjera kur pot sho tu kajtt edhe sa mrena do me majjt qite jashht po du arsyen pse na dy nuk jena bashk po du me dit kush o shkas n`ket jeet `tplast pse shumica e njerzve nuk dojn me na pa rahet kan inat ky o fakt te dyt jena tpershtatt GANG ti sta une Gang-stta Love for lifee.

Refrenii:2x

GOT TO LOVE YYAA...COME TONight po du mi pas me ty puntt ma nicee
let me love yaa edi qe bon
ti je personi i vetem qe vertet um don


Ky tekst u dërgua nga Diellza Dedinca
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet