Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ghetto - Ska Kuptim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Kuptim".
3. Video është e këngës "Ska Kuptim", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Ska Kuptim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

25/01/2013

2013-01-25T16:03:12+00:00verse 1:

Eyou pe nij veten tu thon
Ferkem a ko me lon
Tu shkru texte shush
n’rap shuk tru jom tu dhon
nuk ka kuptim me ul kryt
me e lon jeten met myt
ko me ardh dita
qe zoti ko me thon se sen ske vyt
Eh un se pres ket dit
E di qe kom mu pa me shpirt
Edhe kur ti msheli syt
Nashti si kom krejt mundsit
Po e di qa osht tum prit
Dikujt I dhem goja tu fol
Eh mu em dhamin mushknit
Un jom I ri mejn (man)
Po jeta m’afroj shum sene nashti skom bo sen
Po bile gjithmon e kom pas n’mene me bo diqka
Qe dikush se ka bo, ose ska dit me bo
Deri sa tem ndalet fryma ko me bertit me gjith zoo
Shum njeri ma mer inati veq qe llafet I zgati
Po foli shum un se jeten me koh jom ka e mati
Pse sho qe skan met shum vjet
e’mduhet me fol patjeter krejt senet qe pi ndjej njeri pi qes en leter

Ref x2
Nuk ka kuptim me dek eh mos me dit per qka ke dek ?
N’ket jeeeeet ….
Nuk ka kuptim !!!!!!
Nese ti nuk e din ku ki me meeetttt….
Ku ki me mett………

Verse 2
Pernime !
Nuk ka kuptim me dek pa lon shej en jet..
Plot kan dasht met jek veq qe ti je I vertet
Po harro qe mujn met prek
Ton kohen veq kan met njek ti bone hapin e madh
Kqyr tjert qysh kan me ngec
Beso jom njeri me vlera si pikturat e vjetra
Ma mer zemren me t mir po jo sun um blen me letra
Se veq zoti e din qa jeka plus qa ko me jeekkk
Ton kohen tu lyp sjpegim PSEEEE ? egziston kjo jet
Se jom I prem man jom I therrt,mrena n zemer
Njeri qe osht I thujm n’shpirt kon don e then…
Per moment kohen se kthej kujtimet I shoh permas
E shohh…. Qe per me sha jeten dosti une kom shum shkas
Po prap nalna menoj shyqyr zotit sjom nisoj shyqyr
Zoti em ndihmon kur e sheh qe po gaboj
Per qito po vazhdoj rugen tem un e sundoj
Pa e lon shejen mat madhe une jet nuk ndrroj seeee

Refen 2x
Nuk ka kuptim me dek eh mos me dit per qka ke dek ?
N’ket jeeeeet ….
Nuk ka kuptim !!!!!!
Nese ti nuk e din ku ki me meeetttt….
Ku ki me mett………

NUK KA KUPTIM ME DEK… MAN
EH MOS ME DIT PER QKA KE DEK NKET JET
KI VETBESIM MAN
BONU I FORT VEQ 1 QELLIM 1 RRUG MAN
MOS U TUT PREJ JETES NGOE ZEMREN EDHE ECCC PARA :d


Ky tekst u dërgua nga  pwnzor
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet