Më mbaj mend (për 1 muaj)


Young Ghetto - Goca Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goca Ime".
3. Video është e këngës "Goca Ime", por nuk këndohet nga Young Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Young Ghetto - Goca Ime  (Feat. Eminos & Xona)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  68

Këngë e albumit:

"Young Ghetto"

Komente

2 🔥

Featuring

Xona

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00Eminos:
x2
Per Qdo Dit E Per Qdo Nat
Zemra Ime Shkon Tuj Plas
Goca Ime Gjithmon Do T'Jesh
Un Per Ty Moj Do Te Vdes

Ghetto:
Per Qdo Dit E Qdo Nat
T'Sho Onderr Me Mu N'Shtrat
Une Edhe Ti Bashk Qdo Dit E Qdo Nat
I Got My Thumbs Up You Just
To Damn Hot,To Damn Hot
I Mean It Baby You Always Be My Ladie
Kqyre Tash Qysh e Bojna Na
Kjo Shkon Veq Per Femna Vlla
Goca T'Mira Shum Po Ka
Po Si Goca Jem Jo Nuk Kam Pa
Prej Dites T'Par Deri Diten e Mram
Me Ty Ka Me Kan Tjerat Krej Ka Mi Lan
Se Krejt Tjeter Mujn Qa Dush Me Than
Po Goca Jem Gjith Ki Me Kan...Ki Me Kan

Eminos:
x2
Per Qdo Dit E Per Qdo Nat
Zemra Ime Shkon Tuj Plas
Goca Ime Gjithmon Do T'Jesh
Un Per Ty Moj Do Te Vdes

Xona:
Priit Edhe Pak Ki Mem Pas Qdo Dit E Qdo Nat
Se Edhe Nese Jena La-a-arg...Goca Jote Une Jam

Ghetto:
Hajde Ma Se Plasem Per Neve Fol Qdo Hasem
Se Jena T'Pershtatshem Plus Jena T'Pandashem
Vdes Per Ty Ti Vdes Per Mu MI AMORE LOVE YOU
Vdes Per Ty Ti Vdes Per Mu MI AMORE LOVE YOU

Eminos:
x2
Per Qdo Dit E Per Qdo Nat
Zemra Ime Shkon Tuj Plas
Goca Ime Gjithmon Do T'Jesh
Un Per Ty Moj Do Te Vdes

Xona:
Se Edhe Nese Jena La-a-arg...Goca Jote Une Jom

Ghetto:
Goca Jem Nuk Ka Problem Edhe Nese Larg Jem
Se Edhe Nese Larg Jem Goca Jem Osht Goca Jem...

Xona:
Se Edhe Nese Jena La-a-arg...Goca Jote Une Jom

Eminos:
x2
Per Qdo Dit E Per Qdo Nat
Zemra Ime Shkon Tuj Plas
Goca Ime Gjithmon Do T'Jesh
Un Per Ty Moj Do Te Vdes


Ky tekst u dërgua nga Jetlir Bytyqi
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet