Më mbaj mend (për 1 muaj)


Getinjo - Mendje T`smut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendje T`smut".
3. Video është e këngës "Mendje T`smut", por nuk këndohet nga Getinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Getinjo - Mendje T`smut  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/06/2014

2014-06-24T22:30:48+00:00Barnatore N`muzik Hajde Bleni Barna
Ju njersi si repera , ju shrydhi si harrna
Dhipat po ngajn si hajnat mas qantavv
Tu mi kshhyr Tatujat ju shtremohet qafa

Krejt ju kan gjujt veres dojn ne nxerr hita
Ju lo sheja n`trupa si mi prek me hitha
Dojn me mi pa veprat , Bitch merrmi Gishtat
Adhurus kom me bo ma shum se TITA

UU UU

Qisi reperi nuk ka pas ntok
Smujna mu kon beef as smujna mu kon shok
Ju jeni puder une jom hashko
Malli jem t`qon nalt e malli juve ju qon posht

Eci shum njet lirish thirrum deve
Konkurrenta ska afer meje
Paam Paam this is my time Paamm
If you wanna fuck with me .. Come

T`ndalume e kom ec naper shtete
Krejt i vizatum pos me gramafi kineze
Melodi e rrugve melodi e burgjve
Melodi e cuore* melodi e t`hujve

Repin e kum nxan e se lo mem ik pi durve
Edhe mcusja n`klas t`par mka thon sje mir pi truve
Une jem furr e ju keni form t`druve
Ju djegi e me juve nxena .. midis rrugvee

HUUU

Hala tamam nuk ja kum niss
Kangen tem me nguu Ta lypin edhe tshpiss
Jeni gjethe Jom ardh Ndor me fshisss
Ma dini emrin si numrin e policiss

Fejkera Une boj muzik qysh tem nqohet k@%!
Nket klas t`nxansav une jom kryetari
Far konge pe do , Far stili
E dini mir Mutherfucker ,krejt temat ti filli

InatGt Folin perreth se ju dhem shpirti
Fjalt e mija jon t`bazume njet teme jo pii filmi
Jo sjem qart veq po du mu kon i kjart
Ka me ardh dita qe krejt ngoj keni mem marr

Une sdi met mshu une di met myt mos i ngul syt
Sjom GANGSTER veq t`boj kryt mo mos met vyt
Shumm thjeshtt me shkruu text e kom shum let
Jom bor e ran sa her bi e thej qdo degg

*cuore (italisht - Zemer)


Ky tekst u dërgua nga Pachenko
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet