A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Getinjo - Monster  (Feat. Baby G)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  527

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/03/2016

2016-03-18T17:12:21

Featuring

Baby G

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Këngë e albumit:

"Best Of"


#REF #Getinjo
For ya pussy pussy I'm a doctor
For ya body body I'm a monster
For ya fuckin' boyfriend I'm a gangsta
In this fuckin' world I'm a rockstar

#BabyG
For my pussy pussy youre my doctor
For my body body youre my monster
For my fuckin' boyfriend youre my gangsta
You my monster,youre my doctor

#Getinjo
Tu nejt pa gjum si me kon zombi,
Mos thuj fuck you po fuck me
I'm the best mashum nuk di
E kupton kur hip permi

Wiggle X4

Wiggle Wiggle
*Ma i mir o stili*
Ja nisim naten e nalim kur tdel dilli
Loqken e ki ngreh per ty nuk i ha weepi
E shti me bo bellydance i thom habibi
Ju thu shoqeve
krejt qka m'beri m'beri
Ta marr zemren me ni rresht
si Naim Frasheri
Nihu me vesh, edhe syt mbylli
hejj syri mduket t'hyri

#REF #Getinjo
For ya pussy pussy I'm a doctor
For ya body body I'm a monster
For ya fuckin' boyfriend I'm a gangsta
In this fuckin' world I'm a rockstar

#BabyG
For my pussy pussy youre my doctor
For my body body youre my monster
For my fuckin' boyfriend youre my gangsta
You my monster,youre my doctor

Kape kape jom tut ndje
Du me lujt kur pom prek
Marrja um ka dek
Bash mir qe t'kom gjet
Bash mir,bash mir qe t'kom gjet ty
bash mir qe mke ra n'sy,
bash mir qe t'kom gjet ty, t'kom gjet ty
Kam nevoj per medicin
A pom nin ,a pom nin
Feelings tjera pom vin
kur doren po ma qet n'shpin
You lickin' my ass deri deri n'mengjes
Nuk edi pse t'kom n'men
Qysh po mi merr ment
Une vi me ty
me ty po du mu cmend
Un nuk pritoj me ty mi bo kejt

#REF #Getinjo
For ya pussy pussy I'm a doctor
For ya body body I'm a monster
For ya fuckin' boyfriend I'm a gangsta
In this fuckin' world I'm a rockstar

#BabyG
For my pussy pussy youre my doctor
For my body body youre my monster
For my fuckin' boyfriend youre my gangsta
You my monster,youre my doctor


Ky tekst u dërgua nga  fb30829Kartolina (3)

U krijua nga sergiofficial 2018-06-15 11:35:47
For ya pussy pussy I'm a doctor
For ya body body I'm a monster
For ya fuckin' boyfriend
I'm a gangsta
In this fuckin' world I'm a rock
U krijua nga Xhesika 2017-12-23 10:11:49
Bash mir qe t'kom gjet
Bash mir,bash mir qe t'kom gjet ty
bash mir qe mke ra n'sy,
bash mir qe t'kom gjet ty, t'kom gjet ty
U krijua nga natalia 2017-10-28 19:31:06
Ta marr zemren me ni rresht
Si Naim Frasheri

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019