A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Getinjo - UH


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2018

2018-12-22T14:19:46

Teksti:

Getinjo
uh lali uh lali uh uh
uh lali uh lali uh uh
uh lali uh lali uh uh
uh lali uh lali uh uh
yea
pussy cat unej jom dog (wof wof)
smun mem pas shok (wof wof)
une sdu love, kce para meje si me kon en club
jom problematik me automatik kta repera jon small
une jom big moti kom kalu kufit moti ta kom palu veshin me hit ik o buddy suck my dick getinjo o reper me 5000 kubik
jeten tem muni me pa netflix qfart seriozisht jeta juve o flix jo ghetto hala nvesh ju rrin si echo skeni talent keni ego (sechi pego) se shitni bole ama sboni euro ejj
jom geti 19 loqka me veti domethan vet i 20-ti kush je ti
(hehehe)

uh lali lali lali uh lali lali lali ah
qa na boni malli krejt na kalli kalli 4x

pussycat une jom king king mos e hap phone ringring
tu bo ding ding ding loqka mu mthot qao qao
bon sikur mac mjau mjau big booty uauuau pom bon i omel
maumau qajo dje ma ka lon seen e sot me thoj mlen sheja nshpin ehhh gjith e kom dit krejt kom mi pas une kur mrri klloshari klloshar qe ma ka inati un jom real prej qe repovati kur jom n'city vizllon asfallti si mu kon i marum prej diamanti ejj jom geti 19 loqka me veti domethan vet i 20-ti kush je ti (hehe)

uh lali lali lali uh lali lali lali ah
qa na boni malli krejt na kalli kalli


Ky tekst u dërgua nga Albion IdriziKartolina (2)

U krijua nga Behare Adili 2019-01-12 10:11:33
Jom problematik
Me automatik
Kta repera jon small
Unë jom big
Moti kom kalu kufit
2018-12-27 23:35:39
Uh lali lali
Qa na boni malli
Krejt na kalli

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019