A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Getinjo - Sillet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

30/01/2019

2019-01-30T00:00:00

Teksti:

Getinjo


Is getinjo
Krejt senet sillen, amo ti mos u sill
Lej t'tjeret t'sillen

Njonen kam e kom n'zjarr e njona kom osht n'uj
Ma pak po rri me njerz t'mi ma shum po rri me t'huj
E njerzt e huj kan me ma bo naj s'muj
Se gjith po m'shtin mi dasht
Mandej po bjen me vujt
Kisha ec krejt prej jetes pak me mujt,
Po shpirti omel s'po muj X m'ja fut
Po m'dhamin syt, po m'dhamin vesht, po m'dhamin trut
Shyqyr qe knoj me goj,se me pas knu me dur, mi kishin kput, krejt kan me tu bo t'vshtir nese je i urt.
Shum pak po fjej, ma shum rri zgjut
Ma pak po foli, ma shum jom tu ngu.
S'jom ti kuptu, edhe pse e kem t njejten gjuhe.
If you know, you know

Sillet, sillet, sillet bota, sillen njerzit sillen sikur rrota
Ti je i fort ata thehen sikur gota
Ti rri i drejt t'tjert le t'bohen copa copa2x

Kapna n'mendime qe per veten jan t'arsyeshme
Mendimet e mija jan mendime t'pathyeshne,fjalt jan t'zberdhyeshme
Ego-ja nuk m'shkon per ftyre, jom rrenja qe u shkeput prej natyre
Ylli qe u arratis prej gjithesise, pacienti qe u ik prej terapise.
Kom karakter tjeter, kaniher shum i flliqt
Shum sene m'kan ndodh ne t'kaluemen eh jom pak i prisht
Po menoj i prisht n'terme t'caktume
Per njerzit qe cdo t'mire qe ma kan bo ma kan nxjerr prej hune!
Sa i perket seneve krejt i kom,krejt i kom, krejt i kom,
Amo as njoni sen spo m'kopleton, a po m'kupton?
A po pe keqkupton, pe keqinterpreton
Krejt i kom po prap em sheh tu i shterngu dhomt
Perdit jom tu shkel n'therra, nuk po i nij komt
Dilli del perdit por un gjith e shoh vront
S'jom mo fmi jo nuk muj mo me t'sha me nan
egersina jem u rrit me bo mu qart t'vran

Sillet, sillet, sillet bota, sillen njerzit sillen sikur rrota
Ti je i fort ata thehen sikur gota
Ti rri i drejt t'tjert le t'bohen copa copa2x

Per hater t'fjaleve qe i kom than n'muzik,
Nuk po muj mu fike, spo muj me ndrru pozite,kuptom qe jom koqit.
Shum jom f**kedup-it, n'kto rrug kom me nejt shtrit, gjith kom bertit, kom thon ka me kon me pozit
Per hater t'dostave qe e kem nis bashk e boj prap, per hater njerzve qe mkuptojn, man e boj prap.
Per hater t'kpucave t'shkoqta, qe jon qa tu e njek suksesin, per inati t'atyne, qe gjithmon kan kesh me GETIN
Per hater t'femrave qe jon hi thelle kur m'kan nij, per hatet t'burrave, e fmive qe mdhurojn real dashni.
Per hater krejt atyne, qe spllifin me kong teme e kan pi,s'iki kurr prej rrep -it qato skom nevoj mu kthy!

Sillet, sillet, sillet bota, sillen njerzit sillen sikur rrota
Ti je i fort ata thehen sikur gota
Ti rri i drejt t'tjert le t'bohen copa copa2x


Ky tekst u dërgua nga Arnold Beno



Kartolina (3)

U krijua nga Behare 2019-03-24 14:49:47
Po m'dhamin sytë
Po m'dhamin veshtë
Po m'dhamin trutë
Shyqyr që knoj me gojë
Se me pas knu me dur
Mi kishin kput
2019-01-30 20:12:02
Sillet, sillet
Sillet bota
Sillen njerzit
Sillen sikur rrota
Ti je i fort
Ata thehen sikur gota
2019-01-30 11:11:43
Njonën kam e kom n'zjarr
E njona kom osht n'uj
Ma pak po rri me njerz t'mi
Ma shum po rri me t'huj

Krijo Një Kartolinë

STORY



Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019