Më mbaj mend (për 1 muaj)


Getinjo - Fenomenal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fenomenal".
3. Video është e këngës "Fenomenal", por nuk këndohet nga Getinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Getinjo - Fenomenal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/10/2020

2020-10-15T18:18:38+00:00


"Fenomenal" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Getinjo.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Getinjo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Krazy - Fenomenal

(Verse 1)
Emni du mu njoft global,
Lene qa folin si zagar,
Po vazhdojn me fol plum en ball,
Trust me dargy sjam normal,

Mos mu shit si burr I madh,
T'lej me fol deri kur s'maj ma,
Pastej,
Pastej Pastej,
St'lej rehat deri kur sdu ma,

You keep on chattin' shit,
Paret fillun mem ardh,
Athere ishen larg,
Tash you should see my credit card

Shpenzime po kam pas,
E kam prap,
Po jeten se du normal,
Yh i'm livin' extra large,

(Chorus)
I hit em with real talk,
Real life,
Per m'shef skena asgjo,
Na sjena tipa fallco,
Jetoj FENOMENAL,
Suksesi na vjen vet a diqka qe sun e nal,
E terheqim si magnet,
Se te ne ka qef me ardh

(Verse 2)
N'restorant - Per qdo jav,
Studio sesh - I go hard,
Si gjigant - Jam I rall,
Per rrep jam FENOMENAL,

Akrepat levizin nuk bi me flejt,
Gjumi per tipat qe dojn me flejt,
Hala skam ndru jam hala the same,
Punoj shum edhe bi vone late,

Niveli jem a high si qielli shtat,
Shqipe jam shum nalt s'muni mem kap,
E boj fort e kersas,
Me mu ti nuk ki shans,
Se kur t'bi - t'bi qaq fort - sa qe nuk e din qa t'has,
I bi qaq fort si me qen nji big ass

(Chorus)
I hit em with real talk,
Real life,
Per m'shef skena asgjo,
Na sjena tipa fallco,
Jetoj FENOMENAL,
Suksesi na vjen vet a diqka qe sun e nal,
E terheqim si magnet,
Se te ne ka qef me ardh

Elines - Fenomenal

Ey ti pom thirr baybe sonte veq me ty me dal
ti po dokesh Fenomenal
Ey ti pom thirr baybe sonte veq me ty me dal
se ti po dokesh fenomenal

Ti pom vet a jom vet
don me dit cdo sekret
U wanna be a queen tu e dit qe jom mbret
ti menon qe o leht
mem bo mu perveti
Baby na jem perfekt pe thot krejt qytetii..

Hajde afrohu ti pra
po du me dit qa menon
Na mujm bashk gjithqka me bo
cuz baby you are my love

Hajde afrohu ti pra
ti e din se qka um pelqen
spo du me mendu kurxho
se mendimi per ty vlen

Ti e din qe un e di
se ti menon per mu e ty
don me pas diqka ma teper
ey pe vrej en sy

Pot vrej kur po shkelqen
pe ndjej qe pom pelqen
ti nuk je femna ondrrav
po je vet ondrra jem

ti pom vet a jom vet
don me kan vet me mu
don me dit cdo sekret
amo un sdu met kallzu

U vonova pak, pot mungoj pe shoh se tnjoh
edhe pse jom larg , kontakt muna me pas me to
muna me dasht ato se ajo per mu o njo
edhe nese vin tjerat un ato si shoh

Ti sonte pom thirr me dal
me shiju ket nat bashk me ty
po dokesh fenomenal
pot pelqej e vrej en sy

Ti sonte pom thirr me dal
me shiju ket nat bashk me ty
po dokesh fenomenal
pot pelqej e vrej en sy

Kurgjo sbohet monoton nese mdon edhe mngon
zemer nese je larg meje ti ca bon a mkujton
ti po don me mendu qe jom vet met kallzu
amo ky osht 1 sekret qe lyp koh me zbulu

ti pom vet a jom vet
don me kan vet me mu
don me dit cdo sekret
amo un sdu met kallzu

Cannibalz - Fenomenal

hajde semer luj e qe ku me ki qu jedrrebin mos e nal se jom bash fernomeal e kom tripin e fort sa hora te boj per spital ma kadal tups hups zemer me fal nije zonin tut bertit pske stil per me qellit it qu qele dritaren se nuk po nejka pa drit kurgjo sjom ka shof veq krith ma boti ni a thu a jom i pari qaj qi ner krevet te kam shti gji
Niil-B
hajde tash ti me mu luj bre me sy mos um gjuj dije mir qe te muj tani pra hajt e tash ti me mu luj me sy mos um gjuj dije mir qe te muj tani haj e bone dridhe trupin hajde po ta jap diskrima hupin je tu lujt me mangupin vipat e dridhin trupin e tjert kopin hajt kce normal je tu kcy me cannibalz e di jom fernomenal hajde ku muna mun qi se pe shoh qysh mu ke pik ma ke kthy me mu afru therrja ik se pe shoh po na virren edhe ajo po na virret qeni po thot qije qashtu vini ju me ren ju boj prova pa problem juve kejtve po ju kcen ohhh as gjumi nuk pom merr mu ka bo krejt terr po shoh ferr e ja pucata ka veceja po kthena apet
Niil-B
hajde tash ti me mu luj bre me sy mos um gjuj dije mir se te muj tani pra hajt e tash ti me mu luj dije mir qe te muj.
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet