Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gilan G - Wow (Feat. B2N)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Gilan-G:

Qe ku jena kcejna
jo treshe po dyshe
me tjeter hit me tjeter beat
vina dhe ma nryshe
Mami tash po vjen gilani
kur po vi tundet tavani
per hip-hop un jam sulltani
kush po nin kuku qa bani

B2n:

a doni me ni a doni me pa
a doni me pi a qa doni me ba
a po doni me iq po mo spo ka
fanatomi a po don ma
Hip-hop lezhian black
rizonmek mos hek
mos prek tak-tuk-tek lek

Kena qek jo
Sduhna me mek po
duhna mu bo si black wow
vina ma shpejt ndyshek po
edhe ma te mirt ndyshek si thoni
ju atej wow,e ju ktej wow,
e luje luje luje luje luje get low


Ky tekst u dërgua nga O-g Loc...Gilan G
Featuring: B2N
Publikimi: 23/11/2007
Festivali: Kënga Magjike 2007


Gilan G - Wow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wow".
3. Video është e këngës "Wow", por nuk këndohet nga Gilan G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gilan G:


Komente 0