Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Edhe Pa Ty U Knaqa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Hitet Shqip 1"

Këngë e albumit:

"Aktore E Perkryer"

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2003

Komente

2 🔥

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Ike e me le duke lotu
Frike e malle ne mua mbeti
U mesova pa ty me jetu
Mbeta gjalle, asgje nuk me gjeti

Dielli pa ty linde dhe perendon
Edhe pa ty jeta po vazhdon

Krejt cka deshta e cka kam enderru
U mbulu ne harres
U mesova pa ty me jetu
Edhe per mu paska shprese

Edhe pa ty jeta po vazhdojka
Edhe pa ty po bojka, po bojka

REF:
Gajle tjera tash mos paqa
Une e dhe pa ty u kenaqa
se as lumturi mos paqa
Une edhe pa ty u kenaqa


Ky tekst u dërgua nga Albina
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet