Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Keq E Më Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

As më fal as faleminderit
As unë as ti si tham as njërit
Unë prita prej teje ti prite prej mejee
Dua të ndaj dhembjen që therri
Dua të qaj e lot të mos nxjerri
A vuaj a s'vuaj vet ti gjeje

REF:

Sa më shumë që jam munduar
Aq më pak je falenderuar
Ti qdo gjë prish e unë po ndreq
Sikur thupër dridhem e vetmuar
Unë për ty krejt i kam sakrifikuar
Dhe asgjë e mir nga ti spo vjeeen
Hej veq keq e më keq ti po më kthen

As më fal as faleminderit
As unë as ti si tham as njërit
Unë prita
prej teje ti prite prej mejee
Dua të ndaj dhembjen që therri
Dua të qaj e lot të mos nxjerri
A vuaj a s'vuaj vet ti gjeje

REF:(2)

Sa më shumë që jam munduar
Aq më pak je falenderuar
Ti qdo gjë prish e unë po ndreq
Sikur thupër dridhem
e vetmuar
Unë për ty krejt i kam sakrifikuar
Dhe asgjë e mir nga ti spo vjeeen
Hej veq keq e më keq ti po më kthen


Ky tekst u dërgua nga XxxGili
Publikimi: 01/12/2008
Festivali: VFM 2009
Festivali: Zhurma Show 2008
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Gili - Keq E Më Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keq E Më Keq".
3. Video është e këngës "Keq E Më Keq", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 2