Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili & Dani (Ramadan Krasniqi) - Mbreti I Loteve  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"The Best Of: 5 Vite Me Rozafen"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00RAMADANI:
Lotin ta kam fshi moj vajze kur u nisa per gyrbet desha te kerkoj parajs desha te jetoj si mbret

GILI:
Te kam thene o djal i ri se gyrbeti osht i zi nga te huajt buk me kerku sofren tande me harru
Dashurine nuk do ta gjesh mbret i loteve do te jesh

RMADANI:
Lotin ta kam fshi moj vajze dhe e futa ne gjirin tim nuk kam gjete ketu parajs lotet i kam pasuri nuk kam gjete ketu parajs lotet i kam pasuri.

GILI:
Te kam thene o djal i ri se gyrbeti osht i zi kerkon buza shkrum e zjarr ujt e tokes ne bunar dashurin nuk do ta gjesh mbret i loteve do te jesh


Ky tekst u dërgua nga  argjenta
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet