Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gili - Nane Qka Bane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nane Qka Bane".
3. Video është e këngës "Nane Qka Bane", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gili - Nane Qka Bane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"20 Vjet Në Diasporë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+01:00për vajzën tënde asnjë djalë nuk po t`pëlqen
veq behane secilit po i gjenë
kushte shumë po qet e koha nuk po pret
t`keqen mami
vajzën se len me folë me djalin asnjëher
shumë leht është me fitu në tender
vajzën po e fshehë e vitet spo ia njehë
nanananananne mori nane djemt i ke largu
nananannananee qy qka bane e le vajzën pa martu

per vajzen tane as njje djal
nuk por pelqen veq behane secilit po i gjen kushte shum po qet e koha nuk po pret tkeqen mami vajzen se len me fol me djalin asnjeher shum e let eshte me fitu me tender vajzen po e fsheh e ditet spo ja njeh
nanananananne mori nane djemti i ki largu .
nananannananee qy qa bane e le vajzen pa martu
heyeheye


Ky tekst u dërgua nga  Erisa
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë