Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Pagjumësia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vala 900 personi qe keni kerkuar momentalisht Nuk ka qasje ne rrjet…

Pagjumsia mu be mike
prejse ti me ike
Plot me neuroze
E pa disponuar
Jeta ime fiket
Une jam heroin tragjike
Merr diagnozen
Keq e dashuruar

Mir e di por nuk pranoj
Shfletoj gazeten lexoj libra kot
Kjo dashuri me helmoj
Si hije tretem neper bot

Ref: Edhe sonte prap
Kujtimet per ty vijn
Nuk harrohet dashuria
Jeta ik verdall
As me as pa urim
Nuk largohet pagjumsia
Shpresen nuk e gjej
Rrugve metropolit
Nuk harrohet dashuria
Veten e genjej Me shije alkoholi
Vetem ti me shpeto nga pagjumsia

Ky tekst u dërgua nga LllllPublikimi: 31/12/2000


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0


Gili - Pagjumësia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pagjumësia".
3. Video është e këngës "Pagjumësia", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.