Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gjergj Jorgaqi - Ne K'te Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Paradoks"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Diku nje poezi degjoj
dhe enderrimet mua me zgjohen
ti shoqeron vargjet e mia
krijon k'to vargje dashuria

Degjon nje tingull, thua nje fjale
degjon nje tingull, hedh nje hap
nje dy tre keshtu vazhdojme
ne me rradhe.

Refren 1
Ne k'te nate dua te kendoj
ne k'te nate dua te vallzoj
te degjoj nje tingull dhe te hedh nje hap

Refren 2
Ne k'te nate dua te kendoj
ne k'te nate dua te vallzoj
diku aty me ty aty prane.

Sa pran' te dua sepse tek ty gjej
motivacion per dashurin
Po kur degjon si kengen time ndjen
me fort te dua ty o shpirt
eeeejjjjj

Ref. Ne k'te nate, dua te kendoj
ne k'te nate dua te vallzoj
......................


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Jorgaqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet