Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Leka - C'po Dremit Liqeni I Kalter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014

Komente

Asnjë Koment

01/04/2014

2014-04-01T01:16:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "C'po Dremit Liqeni I Kalter" kënduar nga Gjergj Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjergj Leka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gjergj Leka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet