Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Leka - Një Ditë Tjetër  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali I 57-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

12/11/2018

2018-11-12T13:22:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Ditë Tjetër" kënduar nga Gjergj Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjergj Leka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gjergj Leka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet