Gjergj Pjeter Ndrejaj
Gjergj Pjeter Ndrejaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Boge Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali

Biografia

BIOGRAFIA: Gjergj Pjeter Ndrejaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 26 Qershor 2021, Gjergj Pjeter Ndrejaj publikon videoklipin "Trojet E Mia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N. Më datë 6 Prill 2022, Gjergj Pjeter Ndrejaj publikon videoklipin "O Flamur". Kënga është kompozuar nga B2N dhe po ashtu produksioni audio u realizua nga B2N....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0