Gjergj Shehu
Gjergj Shehu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Gjergj Shehu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 10 Prill 2021, Gjergj Shehu publikon videoklipin "Çike Malesie". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha, teksti u shkrua nga Gjergj Shehu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT. Më datë 11 Nëntor 2021, Gjergj Shehu publikon videoklipin "Molla E Sherrit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0