Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjesumina Ndoja

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjesumina Ndoja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 5 Gusht 2019, Gjesumina Ndoja & Afrisald Zylyftari publikojnë videoklipin "Party Animals"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Era Saraçi

Diona Vishaj

Blorentina Morina

Vesa Kiseri

Erda Bullaku

Aulona Deshishku

Nea Hamza

Erika Ahmeti

Xhesuida

Aulona Krasniqi

Tags: Gjesumina Ndoja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet