A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjiko Feat. Nora Istrefi

Gabime ➡ Mistakes

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Gabime

[GJIKO:]
Ajaja tregom ka je kane
Ajaja telefonin nal
Aja tregom a me majt inat
A me ta fal aj ja ja
Sa shum pom djeg
Sa shum pom djeg
E Ku je mbet
E ku ki mbet
E ka je tret
E ka je tret
E me kon je kon ndiskotek
Per çdo nat mendoj per ty
Per çdo nat per ty bejbi i dhezi dy
Per çdo nat jastekin un pe preki amo zhigin nuk pe hjeki
Se i kom do sene nveti me ti thon n sy

[NORA Ref.:]
Bona gabime
Deshta met vra ty e vrava zemren time x2
Momentie intime pak perkujtime pa paramendime
Bona gabime
Me ty o beba ime
Me ty o beba ime

Kom menu qe i ke lon
Sun i nale
Ke thon ki me ndrru bejb ske mujt me ja dal e
Mos meno qe e kryn me ni "sorry" (ani ani e ej ani ani ani)
Planet tona po rrin sikur lajmet
Kush mu lendu e kush mi pranu fajet
Mos thuj qe ke mujt ti mem majt (ani ani e ej ani ani ani)
Aaaaaa skam faj na na na na nuk esht hera par

[NORA Ref.:]
Bona gabime
Deshta met vra ty e vrava zemren time x2
Momente intime pak perkujtime pa paramendime
Bona gabime
Me ty o beba ime
Me ty o beba ime

[GJIKO:]
Fuck dat Gucci Louis qe i posedon ti
Per to duhesh me ndejt me tipat qe nuk i don ti
Tnesrit nmengjes sikur beb po vajton ti
Ki mendu qe pa mu e ki leht veq mendo ti

[NORA:]
Ke mendu ma mir ta qet
A ma mir me mu a pa mu e din vet
Asi asi menoj si ti edi edi bejbi

[NORA Ref.:]
Bona gabime
Deshta met vra ty e vrava zemren time x2
Momente intime pak perkujtime pa paramendime
Bona gabime
Me ty o beba ime
Me ty o beba ime


Mistakes

Ajajaja tell me where you've been,
Ajaja your telephone shuted down ,
Aja tell me do i need to hate you,
Or forgive you ajajaja,
It really hurts,
It really hurts,
And where are you,
And where are you,
And where are you,
And where are you,
And with who where you in the disco,
Every night I think about you,
Every night for you baby i smoke two,
Every night I touch the pillow but that can't take the sadness away,
Cuz i got some things I got to tell you ,

Chorus
I made mistakes,
wanted to kill you but I killed my heart (2x)
private moments, few thoughts without thinking,
I made mistakes,
With you my baby
With you my baby

I was thinking you let it go ,
you coudn't stop it
you said you would change but u couldn't
dont you think that its gonna change with one sorry (okay okay ayy ayy okay okay okay)
our fights are like news
who is going to be hurt and who is accepting the faults
dont say you could keep me (okay okay ay
ay okay okay okay)
Nahhh nahhh not my fault
nahhh nahhh its not the first time

Chorus
I made mistakes,
wanted to kill you but I killed my heart (2x)
private moments, few thoughts without thinking,
I made mistakes,
With you my baby
With you my baby

**** that gucci louis that you use
for them you need to say with people that you dont like
tomorrow morning like a baby you cry
you were thinking that without me its easy yeah stop dreaming

you were thinking its better
with or without me you know it
I see I see think like you i know i know baby

Chorus
I made mistakes,
wanted to kill you but I killed my heart (2x)
private moments, few thoughts without thinking,
I made mistakes,
With you my baby
With you my baby

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019