A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Reperi Drake "Kërcen” Me Këngën E Gjikos “Si Me Def”!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[26-10-2015]
Reperi Drake së fundmi ka publikuar edhe këngën “Hot line bling”, e cila me të publikuar është vërshuar nga komentet e ndryshme në drejtim të vallëzimi të reperit.

Pas kësaj kanë filluar të publikohen edhe shumë video qesharake me vallëzimin e reperit. Një e tillë është realizuar së fundmi me këngën e reperit kosovar, Gjikos “Si me def”, raporton Indeksonline.

Nga shikimi i parë duket sikur Drake më të vërtetë është duke kërcyer me ‘Si me def’, por faktikisht është vetëm një sinkronizim i kësaj kënge me lëvizjet e reperit amerikan.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019