A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjiko Dhe Mc Kresha Publikojnë Trailerin E Këngës “Edhe Tri”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[24-11-2015]
Gjiko dhe Mc Kresha tashmë kanë publikuar Trailerin e ri të këngës “Edhe tri”. Kjo këngë e cila duket të ketë skena kogja ‘hot’, pritet që të lansohet gjatë ditës së nesërme.

Ndërsa që dy reperët mesa duket i kanë mbledhur forcat e tyre për ta “ndezur” publikun shqiptar.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019