A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjiko Te Stomatologu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3
[23-12-2015]
Ndonëse dikur donte të bëhej vetë stomatolog, por kur pa që kjo nuk ishte dëshira e tij atëherë ai në vit të 3-të të Universitetit e braktisi Stomatologjinë për t'iu futur repit.

Fjala është për reperin e njohur nga Peja, Gjikon i cili përmes Instagramit iu ka treguar fansave të tij se së fundmi ka patur një problem me dhëmb.

Mu për këtë shkas ai është dashur të vizitojë stomatologun, një njeri me profesionin që do ta kishte ndoshta dikur vetë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019