Gjiko

Gjiko Kendon: N'botën Tjetër Ku Dhimbjet S'egzistojnë...

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-10-2013]
Reperi i ri nga Peja, Gjiko, ka publikuar këngën e tij të re pa videoklip në bashkëpunim me reperin Ep të titulluar “N’botën Tjetër”.
Asdren Gjikolli, i njohur si Gjiko, e publikon këtë këngë me tekst shumë të fuqishëm në muzikë të punuar nga StrikeBeatz.

Nuk dihet nëse kënga do të realizohet me videoklip, por sigurisht se me vizualizim do të ishte projekt tejet i suksesshëm.

Gjiko është një prej talentëve më të mëdhenj në skenën e hip hopit. Ai njihet për bashkëpunimin me Gjirën në projektin “Psikopat”.
 (Telegrafi)

Gjiko Kendon: N'botën Tjetër Ku Dhimbjet S'egzistojnë...

  Gjiko - N'boten Tjeter (Feat.Ep) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0