Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjiko - Ima Boss (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ima Boss (Remix)".
3. Video është e këngës "Ima Boss (Remix)", por nuk këndohet nga Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjiko - Ima Boss (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

07/12/2012

2012-12-07T20:12:52+00:00QATY KU RRIN KREJT HASLLERAT EDHE MU MGJON !
NUK KOM SHOK T'NGUSHT KREJT JON T'GJON
RIMMAT E MIJA KUR I KUPTOJN I KOPJOJN !
HALA SJON DAL NTV SE NRRUG ME KIMI JON NXON !
MBASI PO KI QEF ME THITH RAK
KOM MISH TAZE TUL TULAK A PO DON PAK !
TE NA MISHIN E HAJN QEJT SKA BEEF ! JET VEQ GJAK !
PER MI QI KTO RRIMA HAJDE TE UN MERR MSIM PAK
G'TE MTHIRRIN N'TELEFON 3 ZONA I NDI
DAJT KOKAN DAL N'AKSION N'SEZON PASKAN HI !
HAJDE LUJNA LOJNA ! HEDA N'NAJLLONA MI SHTI !
QKA PO DOJM NA PO BOJM
TI KOKE SNICH PO TVEJN ERA MIIII !
SI PLUMAT NZHANZHER J NKONG KTO SHKRONJA I SHTI!
E KI SHPIN VETUM UN DHIPAT E SPLLIFAT I BI !
KREJT QKA DU O ME THY KARIN DEJ SA JOM I RI !
KTA TIPA SDOJN PROBLEM SE E DIN QE ME MU SBON MU QIII !

REF:
THJESH JOM DJAL I RRUGES ! JO NUK JOM BOSS !
PER KTA BAKTERIE JOM DOMESTOS !
ATA QE NA KAN INATIN PERZETILE NKARR I PAFSHA
SHUME OSHT SEND I LEHT PER 1 TENK ME LUFTU ME DO KALLASHA

N'MAHAL ME BMX N'DER SHAL 1 KILL FIKS
NTRUPIN 1 BJONDIN O KA LUN TETRIS
E KOM NXON VET .. SHOQJA VET MU KA ARDH GRATIS
TON DITEN PERLAHEN MU SMA NDIN HIQ..
BOI... KTU QOHET JETE PERPJEKSE
QATO G'TE QKA SHESIN TY TA SHTION NKESE
I KI PUNT KEQ NESE TI U LEQE
LEQNA ME 3 PIDHA N'KLLAB TRIPI O TRILEQE

REF:
THJESH JOM DJAL I RRUGES ! JO NUK JOM BOSS !
PER KTA BAKTERIE JOM DOMESTOS !
ATA QE NA KAN INATIN PERZETILE NKARR I PAFSHA
SHUME OSHT SEND I LEHT PER 1 TENK ME LUFTU ME DO KALLASHA


Ky tekst u dërgua nga  RigonSylaj
Më Shumë Këngë Nga Gjiko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet