A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjira - Boom Çik E Çak  (Feat. Ardi Kajtazi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  93

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2013

2013-09-08T14:32:18

Featuring

Ardi (Ardi Kajtazi)

Këngë e albumit:

"Dimi E Patika"


Gjira
....................................................
Jane disa çika qe po shiten çika të mira
Unë jam ajo, që i pin dy tri birra
Hajde dalim, mos te han palla, çka po te thonë kojshija
Ata punët e veta, e unë punët e mija
Njerëzit me 100 të zeza
po me shiten si Nane Tereza
Mundohen me m´hy ne lëkurë
Mirëmëngjesi interesa
S´ka kush më ndalë
Unë ju kam thanë
Prishtina lyp tupana
s´ka problem edhe këta e bajna
....................................................

Bridge:
Kjo jetë esht shumë e shkurt me i ndigju tjerët çka po thonë
Principi im esht, qe unë në fytyrë ta them
Kjo jetë esht shumë e shkurt me i ndigju tjerët çka po thonë
Baje bythen mos ma tesh, se hiç s´po më intereson
Refreni:

Sod për askënd s´po ma ninë
Po du me dal jashtë
Po du me u knaq nashtë, a e teprojmë
thirri shoqet a po vijnë
Esht e jona kjo natë, efestojmë si e kena zanat
Në Prishtinë

Gjira
....................................................
Në qoftë se s´ki pare për shtiklla
Fuck it, mbath patika
Lej ato barbika se je shqipe natyrale
Shumë derte e shumë halle
Si në seriale
kem dashni për ni mëhallë e
e jetojmë si të " Lale"
Ndoshta jam pak e sinqertë
Po unë t´keqen kujt s´ja du
Mos um qitni gurzi rrugës
Se e kapi e t´ bi n´tru
Mos ja mbaj vetes mbi veti
Se krejt e dinë kush je ti
Në qoftë se ti je me dy ftyra
Gjirën kurrë se ki mbas veti
....................................................
1x Bridge
2xRefreni

Outro


Ky tekst u dërgua nga  stafi   Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019