Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjira & Ardi Kajtazi - Pse Nuk E Sheh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Nuk E Sheh".
3. Video është e këngës "Pse Nuk E Sheh", por nuk këndohet nga Gjira & Ardi Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira & Ardi Kajtazi - Pse Nuk E Sheh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Dimi E Patika"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ardi (Ardi Kajtazi)

02/06/2014

2014-06-02T08:57:00+00:00Sa her e thash un, edhe nje her
e thash e di, qe
Un e kom tepru, vet e di
Krejt jom budallaku

Sa her premtoj qe, me nuk t´shkruj
Po prap fjalt po i tuboj
Per me t´pershkru se,
cfar un ndjej
Po prap po i bij pishman

Bridge:
Jom n´konflikt me vetveten
Sa po i boj dom
Tu u kap, mbas nje lidhjes qe nuk funksionon
Oh-Oh sa qudi, Kur e din po se din
Ti je bo shprehi

Refrai:
Une ty po t´du!
A nuk e sheh? Pse nuk e sheh ti?
Qe ti je per mu
Une nuk muj me t´resistu, baby 2x


Ky tekst u dërgua nga Endrita
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet