A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gjira - Sene T´fëlliqta  (Feat. Ardi Kajtazi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/09/2014

2014-09-14T15:33:57

Featuring

Ardi (Ardi Kajtazi)

Këngë e albumit:

"Dimi E Patika"


Gjira:
Ai pom fol mu sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol mu sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka

A ka mundsi rruges qet me ec
Pa asni fjal, gjest ... niher i vike me kesh
Po tani u bo boll mo
ajo thot:Une ty nuk tnjooh prandaj mos um fol mo
Ai lidh inat e percjell dit e nat
fantazi osht me tlon nshtrat
njeri psikopat
Alisa ka frik
ajo sdin si me vepru
mthirr 2 nates tu qajt mem tregu se:

Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka

Ardi:
Alisa ej moj alisa
para deres ton diten te prita
a mdon a smdon mu sum intereson
kam met bo per veti
prej dites tpar tkom thon

Gjira:Ai lidh inat
e percjell dit e nat
fantazi osht me tlan nshtrat
njeri psikopat
Alisa ka frik
ajo sdin si me vepru
mthirr 2 nates tu qajt mem tregu se:

Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo memu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo memu gjithqka


Ky tekst u dërgua nga Doresa Lajçi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019