Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjon Karrica - E Du Nje Virgjereshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemer po don me kon i pari
se keshtu e don SHQIPTARI
Nese une jam i dyti
Vetem 1 nate do jem i yti

Sdu me kon i dyti du me kon i pari
se keshtu e don SHQIPTARI

E du 1 virgjeresh
du met puth e me zhvesh
E du 1 virgjeresh

Zemer po don me kon i pari
se keshtu e don SHQIPTARI
Nese une jam i dyti
Vetem 1 nate do jam i yti
Sdu me kon i dyti du me kon i pari
se keshtu e don SHQIPTARI

Sdu me kon i dyti du me kon i pari
se keshtu e don SHQIPTARI

E du 1 virgjeresh
du met puth e me zhvesh
E du 1 virgjereshPublikimi: 18/07/2015


Më Shumë Këngë Nga Gjon Karrica:


Komente 0


Gjon Karrica - E Du Nje Virgjereshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Du Nje Virgjereshe".
3. Video është e këngës "E Du Nje Virgjereshe", por nuk këndohet nga Gjon Karrica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.